Samenstelling ledenraad VPTZ Nederland

De Ledenraad bestaat uit 22 leden, die allen een VPTZ-regio vertegenwoordigen. Wanneer u een vraag of idee wilt voorleggen aan de Ledenraad, neem dan contact op met de vertegenwoordiger uit uw regio. Mocht er op dit moment in uw regio een vacature zijn voor zitting in de ledenraad, dan kunt u contact opnemen met de vertegenwoordiger uit de dichtsbijzijnde regio.

Regio Vertegenwoordiger E-mailadres
1. Groningen Dhr. B. Kolkb.kolk@kpnplanet.nl
2. Friesland Dhr. R. Meppelinkrob.meppelink.tfw@zonnet.nl
3. DrentheDhr. J. Hulseggejhulsegge@hetnet.nl
4. N.W. Overijssel/ Gelderland Dhr. D.D.A. van der Weddendirk.recht@planet.nl
5. Twente Dhr. H.J.P. Hekmanhenk.hekman@gmail.com
6. Steden- driehoek Dhr. F. Vermeulenfrankvermeulen@chello.nl
7. Arnhem e.o. / Achterhoek Dhr. P. de Krijgerp.krijger@chello.nl
8. Zuid Gelderland Vacature
9. Utrecht Mw. G.H. van der Natrietvandernat@hetnet.nl
10. ’t Gooi, Flevoland Dhr. M. Vrolijkbestuur@hospice-dronten.nl
11. Noord Holland-Noord Mw. E. Hentzenelly.hentzen@gmail.com
12. Kennemerland Dhr. R. van Westerhovenr.v.westerhoven@me.com
13. Amsterdam e.o. vacature
14. Zuid-Holland Noord Dhr. G. Kulkerg.kulker@ziggo.nl
15. Den Haag e.o. Mw. F.L. van Leeuwenmiavanleeuwentransmuralezorg@gmail.com
16. Rotterdam e.o. Mevr. J. Grandiajemgrandia@hotmail.com
17. Z.H. Eilanden, Alblasserwaard vacature
18. Zeeland vacature
19. West Brabant Dhr. J. Luijtenjaluijten01@hetnet.nl
20. Oost Brabant Dhr. J. Verbeekdirecteur@hospicedeoase.nl
21. Noord Limburg Dhr. H. van de Boschboschhgm@home.nl
22. Zuid Limburg Dhr. J. Ronckaertsjos.ronckaerts@home.nl